20021111-00020T4LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Samtec Inc.
I lager: 1 778
Datablad
Similar
Samtec Inc.
I lager: 24
Datablad
Similar
I lager: 25
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 20 positioner 0,050" (1,27mm)
20021111-00020T4LF
DigiKeys produktnummer
609-3717-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20021111-00020T4LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 20POS 1.27MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
20021111-00020T4LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,120" (3,05mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,091" (2,30mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,309" (7,86mm)
Förpackning
Rör
Isoleringshöjd
0,098" (2,50mm)
10,0µin (0,25µm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Svart
Mantling
Okapslad
Strömklassning (Ampere)
1A per kontakt
Monteringstyp
Spänningsvärde
125VAC