L77DCH37SOL2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
Similar
Assmann WSW Components
I lager: 944
Datablad
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Bilden för L77DCH37SOL2 är inte tillgänglig
L77DCH37SOL2
DigiKeys produktnummer
L77DCH37SOL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DCH37SOL2
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Terminering
Lödmetall
Kontaktyta, tjocklek
8,00µin (0,203µm)
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Kontaktform
Maskinbearbetad
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C