863093C50ALF
DigiKeys produktnummer
609-1436-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
863093C50ALF
Beskrivning
CONN BACKSHELL 50POS 90DEG BLACK
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 positioner Tvådelars bakstycke kontaktdon Svart 90° Oskärmad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
863093C50ALF Modeller
Kategori
Kabeltyp
Runt
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
Kabelutgång
90°
Förpackning
Bulk
Skärmning
Oskärmad
Artikelstatus
Aktiv
Primärt material
Plast
Tillbehörstyp
Tvådelars bakstycke
Material
Termoplast
Antal positioner
50
Maskinvara
Monteringsdelar, dragavlastning
Kompatibel storlek på hölje
D
Färg
Svart
Kompatibel storlek på D-sub
50 pos och HD 78 pos