DD24W7SA00LF
DD24W7SA00LF
DD24W7SA00LF
DigiKeys produktnummer
609-5904-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DD24W7SA00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 24POS SOLDER CUP
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 (17 + 7 ström) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DD24W7SA00LF Modeller
Kategori
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Tillv.
Terminering
Lödkopp
Serie
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling
Guld-palladium
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
7,5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
300V
Antal positioner
Dielektriskt material
Termoplast
Antal rader
2
Ledningsdimension
20AWG
Monteringstyp
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D) - 24W7
Arbetstemperatur
-55°C-125°C