61082-141409LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Datablad
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
61082-141409LF
DigiKeys produktnummer
61082-141409LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
61082-141409LF
Beskrivning
CONN RCPT 140POS SMD GOLD
EDA-/CAD-modeller
61082-141409LF Modeller
Förpackning
Rör
Sammankopplade stackhöjder
5mm, 6mm, 7mm, 8mm
Höjd över kort
0,146" (3,70mm)
Stigning
0,031" (0,80mm)