L77DFB25SAJ4 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
NorComp Inc.
I lager: 394
Datablad
I lager: 3
I lager: 0
Bilden för L77DFB25SAJ4 är inte tillgänglig
L77DFB25SAJ4
DigiKeys produktnummer
L77DFB25SAJ4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DFB25SAJ4
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,319" (8,10mm)
Egenskaper
Monteringsfästen
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C