L717DFBH25P är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 148
Datablad
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L717DFBH25P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DFBH25P
DigiKeys produktnummer
L717DFBH25P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DFBH25P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Datablad
EDA-/CAD-modeller
L717DFBH25P Modeller
Förpackning
Påse
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C