L77DFB25S1AUN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 652
Datablad
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L77DFB25S1AUN
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DFB25S1AUN
DigiKeys produktnummer
L77DFB25S1AUN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DFB25S1AUN
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
L77DFB25S1AUN Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
20,0µin (0,51µm)
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Monteringsfästen
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Färg
Svart
Monteringstyp
Kontaktform
Maskinbearbetad
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Kontakttyp
Signal
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C