L77DA15SF179
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DA15SF179
DigiKeys produktnummer
L77DA15SF179-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DA15SF179
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
EDA-/CAD-modeller
L77DA15SF179 Modeller
Kategori
Terminering
Trådlindning
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C