L717SDCH37POL2RM5 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | L717SDCH37POL2RM5-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | L717SDCH37POL2RM5 |
Beskrivning | CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | L717SDCH37POL2RM5 Modeller |
Kategori | Skalmaterial, ytbehandling Stål, tennpläterad |
Tillv. | Kontaktytbehandling Guld |
Serie | Kontaktyta, tjocklek Flash |
Förpackning Tråg | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Artikelstatus Aktiv | Strömklassning (Ampere) 3A |
Kontaktdonsutförande | Egenskaper Kortlås, jordningsindenteringar |
Kontaktdonstyp Stickdon (hanstift) | Spänningsvärde 250V |
Antal positioner | Färg Svart |
Antal rader 2 | Kontaktform Stämplad |
Monteringstyp | Dielektriskt material Termoplast (glasfylld) |
Skalstorlek, kontaktlayout 4 (DC, C) | Kontaktmaterial Mässing |
Kontakttyp Signal | Arbetstemperatur -55°C-125°C |