L717SDB25P
L717SDB25P
L717SDB25P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDB25P
DigiKeys produktnummer
L717SDB25P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDB25P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L717SDB25P Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Förpackning
Bulk
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Ledningsdimension
20AWG
Mässing
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C