L77SDB25S1ACH3R
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDB25S1ACH3R
DigiKeys produktnummer
L77SDB25S1ACH3R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77SDB25S1ACH3R
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L77SDB25S1ACH3R Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Flänsfunktion
Kortets sida (M3)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C