L717SDA15POL2C309
L717SDA15POL2C309
L717SDA15POL2C309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDA15POL2C309
DigiKeys produktnummer
L717SDA15POL2C309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDA15POL2C309
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
L717SDA15POL2C309 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
250V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C