L177SDA15S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDA15S
DigiKeys produktnummer
L177SDA15S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177SDA15S
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L177SDA15S Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
15,0µin (0,38µm)
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Spänningsvärde
250V
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Färg
Svart
Antal positioner
Kontaktform
Stämplad
Antal rader
3
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Monteringstyp
Ledningsdimension
20AWG
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-105°C