L717SDA15P1ACH4RC309 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 800
Datablad
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
I lager: 1
I lager: 722
Amphenol CONEC
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L717SDA15P1ACH4RC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDA15P1ACH4RC309
DigiKeys produktnummer
L717SDA15P1ACH4RC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDA15P1ACH4RC309
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
L717SDA15P1ACH4RC309 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Spänningsvärde
250V
Flänsfunktion
Kortets sida (4-40)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C