L717SDA15P1ACH4R
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDA15P1ACH4R
DigiKeys produktnummer
L717SDA15P1ACH4R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDA15P1ACH4R
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
EDA-/CAD-modeller
L717SDA15P1ACH4R Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Spänningsvärde
250V
Flänsfunktion
Kortets sida (4-40)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C