L717DFB25P1ATNRM6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Amphenol CS (FCI)
I lager: 101
Amphenol CS (FCI)
I lager: 82
Datablad
I lager: 0
Bilden för L717DFB25P1ATNRM6 är inte tillgänglig
L717DFB25P1ATNRM6
DigiKeys produktnummer
L717DFB25P1ATNRM6-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DFB25P1ATNRM6
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kontaktyta, tjocklek
20,0µin (0,51µm)
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Mässing
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C