L717DCH37POL2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 849
Assmann WSW Components
I lager: 951
Amphenol CS (FCI)
I lager: 186
Amphenol CS (FCI)
Bilden för L717DCH37POL2 är inte tillgänglig
L717DCH37POL2
DigiKeys produktnummer
L717DCH37POL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DCH37POL2
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C