Bilden för L717DA15PVF är inte tillgänglig
L717DA15PVF
DigiKeys produktnummer
L717DA15PVF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DA15PVF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
Förpackning
Påse
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C