L17DCFRDA37PC309 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | L17DCFRDA37PC309-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | L17DCFRDA37PC309 |
Beskrivning | CONN D-SUB PLUG 37POS IDC |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | L17DCFRDA37PC309 Modeller |
Kategori | Skalmaterial, ytbehandling Stål, tennpläterad |
Tillv. | Kontaktytbehandling Guld |
Serie | Kontaktyta, tjocklek 30,0µin (0,76µm) |
Förpackning Tråg | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Artikelstatus Aktiv | Strömklassning (Ampere) 3A |
Kontaktdonsutförande | Egenskaper Genomföring, jordningsindenteringar, dragavlastning |
Kontaktdonstyp Stickdon (hanstift) | Spänningsvärde 250V |
Kontakttyp Signal | Arbetstemperatur -55°C-105°C |