L177SDB25S1ACH4F är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
Datablad
NorComp Inc.
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 434
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
I lager: 407
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L177SDB25S1ACH4F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDB25S1ACH4F
DigiKeys produktnummer
L177SDB25S1ACH4F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177SDB25S1ACH4F
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
L177SDB25S1ACH4F Modeller
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (4-40)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C