D25S13A4GX00LF
DigiKeys produktnummer
609-1508-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D25S13A4GX00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
D25S13A4GX00LF Modeller
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,409" (10,40mm)
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C