D25S13A6GL00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
I lager: 65
I lager: 68
I lager: 94
Amphenol CS (Commercial Products)
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
D25S13A6GL00LF
DigiKeys produktnummer
D25S13A6GL00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D25S13A6GL00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
D25S13A6GL00LF Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tenn-nickelpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld eller guld, GXT™
Serie
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,409" (10,40mm)
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C