L177DFB25S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177DFB25S
DigiKeys produktnummer
L177DFB25S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177DFB25S
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L177DFB25S Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Förpackning
Påse
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Arbetstemperatur
-55°C-125°C