L117DCFRAA37P är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
3M
I lager: 261
Datablad
Similar
3M
I lager: 266
Datablad
I lager: 100
I lager: 0
I lager: 0
I lager: 226
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L117DCFRAA37P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L117DCFRAA37P
DigiKeys produktnummer
L117DCFRAA37P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L117DCFRAA37P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS IDC
EDA-/CAD-modeller
L117DCFRAA37P Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Genomföring, jordningsindenteringar, dragavlastning
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Arbetstemperatur
-40°C-125°C