L117DBFRAA25P är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
3M
I lager: 0
Datablad
Similar
3M
I lager: 364
Datablad
I lager: 69
I lager: 67
I lager: 38
I lager: 13
I lager: 0
I lager: 935
I lager: 199
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L117DBFRAA25P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L117DBFRAA25P
DigiKeys produktnummer
L117DBFRAA25P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L117DBFRAA25P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS IDC
EDA-/CAD-modeller
L117DBFRAA25P Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Genomföring, jordningsindenteringar, dragavlastning
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-40°C-125°C