ASR-SI480D60ZW-LM
DigiKeys produktnummer
2040-ASR-SI480D60ZW-LM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASR-SI480D60ZW-LM
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 60A 48-530V
Detaljerad beskrivning
Solid State Relä med fotokopplare (fotorelä) SPST-NO (1 Form A) Hockeypuck
Kategori
Spänning - ingång
4-32VDC
Tillv.
Spänning - last
48 V ~ 530 V
Serie
Lastström
60 A
Arbetstemperatur
-30°C-80°C