ASR-SI240D60ZW-LV
DigiKeys produktnummer
2040-ASR-SI240D60ZW-LV-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASR-SI240D60ZW-LV
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 60A 48-280V
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid State Relä med fotokopplare (fotorelä) SPST-NO (1 Form A) Hockeypuck
Kategori
Spänning - ingång
4-32VDC
Tillv.
Spänning - last
48 V ~ 280 V
Serie
Lastström
60 A
Förpackning
Box
Termineringstyp
Skruvplint
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-30°C-80°C