S73305-25.000-X-15-R
DigiKeys produktnummer
3997-S73305-25.000-X-15-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
3997-S73305-25.000-X-15-RCT-ND - Remsbit (CT)
3997-S73305-25.000-X-15-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S73305-25.000-X-15-R
Beskrivning
OSC HCMOS 25MHZ 3.3V
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
12mA
Storlek/dimension
L 0,283" x B 0,205" (7,20 x 5,20mm)
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)