S73305T-25.000-X-15-R
DigiKeys produktnummer
3997-S73305T-25.000-X-15-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
3997-S73305T-25.000-X-15-RCT-ND - Remsbit (CT)
3997-S73305T-25.000-X-15-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S73305T-25.000-X-15-R
Beskrivning
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Detaljerad beskrivning
25 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
S73305T-25.000-X-15-R Modeller
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
12mA
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)