ATXK-H11-E-32.768KHZ-E50-T3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
ECS Inc.
I lager: 20 619
Datablad
Parametrisk ekvivalent
YIC
I lager: 294
Datablad
Taitien
I lager: 90
Akoustis- RFMi
I lager: 100
32.768 kHz TCXO CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
ATXK-H11-E-32.768KHZ-E50-T3
DigiKeys produktnummer
535-ATXK-H11-E-32.768KHZ-E50-T3TR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ATXK-H11-E-32.768KHZ-E50-T3CT-ND - Remsbit (CT)
535-ATXK-H11-E-32.768KHZ-E50-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ATXK-H11-E-32.768KHZ-E50-T3
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 32.7680KHZ CMOS
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±5ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
2µA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,28x2,58)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,129" x B 0,102" (3,28 x 2,58mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,057" (1,45mm)