ABM11W-32.0000MHZ-7-B1U-T3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 3 182
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 4 335
Datablad
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
ECS Inc.
ECS Inc.
32 MHz ±10ppm Kristaller 7pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning