ABM11W-32.0000MHZ-8-B1U-T3
DigiKeys produktnummer
535-13899-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-13899-1-ND - Remsbit (CT)
535-13899-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM11W-32.0000MHZ-8-B1U-T3
Beskrivning
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Detaljerad beskrivning
32 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM11W-32.0000MHZ-8-B1U-T3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
32 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)