CS11336-32M
DigiKeys produktnummer
644-CS11336-32MTR-ND - Remsa och spole (TR)
644-CS11336-32MCT-ND - Remsbit (CT)
644-CS11336-32MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CS11336-32M
Beskrivning
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CS11336-32M Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
32 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)