ABM11W-25.0000MHZ-7-B1U-T3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 1 553
Datablad
I lager: 28
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
Jauch Quartz
I lager: 200
Diodes Incorporated
25 MHz ±10ppm Kristaller 7pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning