ABM11W-25.0000MHZ-6-B1U-T3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 3 219
Datablad
I lager: 28
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Diodes Incorporated
Parametrisk ekvivalent
ECS Inc.
25 MHz ±10ppm Kristaller 6pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning