8Q-25.000MEEV-T
DigiKeys produktnummer
887-8Q-25.000MEEV-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
887-8Q-25.000MEEV-TCT-ND - Remsbit (CT)
887-8Q-25.000MEEV-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Q-25.000MEEV-T
Beskrivning
CRYSTAL 25MHZ 8PF SMD
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
25 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)