ABM11-24.000MHZ-B1U-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
I lager: 711
I lager: 928
Parametrisk ekvivalent
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
24 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Abracon: Who We Are Today
ABM11-24.000MHZ-B1U-T
DigiKeys produktnummer
535-14953-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM11-24.000MHZ-B1U-T
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
24 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,023" (0,59mm)