ABM11-24.000MHZ-12-B1U-T3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 98
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
ECS Inc.
I lager: 839
24 MHz ±10ppm Kristaller 12pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Abracon: Who We Are Today
ABM11-24.000MHZ-12-B1U-T3
DigiKeys produktnummer
ABM11-24.000MHZ-12-B1U-T3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM11-24.000MHZ-12-B1U-T3
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ABM11-24.000MHZ-12-B1U-T3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
24 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,023" (0,59mm)