ABM11-24.000MHZ-12-B1U-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 98
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
ECS Inc.
I lager: 839
24 MHz ±10ppm Kristaller 12pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Abracon: Who We Are Today
ABM11-24.000MHZ-12-B1U-T
DigiKeys produktnummer
535-14951-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM11-24.000MHZ-12-B1U-T
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
24 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,023" (0,59mm)