ABM10W-16.0000MHZ-7-D1X-T3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 5 659
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 1 968
Datablad
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
EPSON
Diodes Incorporated
IQD Frequency Products
EPSON
16 MHz ±10ppm Kristaller 7pF 70 Ohms 4-SMD, utan ledning