TSX-3225 16.0000MF20X-AJ3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Similar
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Abracon LLC
Abracon LLC
16 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
TSX-3225 16.0000MF20X-AJ3
DigiKeys produktnummer
TSX-322516.0000MF20X-AJ3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TSX-3225 16.0000MF20X-AJ3
Beskrivning
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TSX-3225 16.0000MF20X-AJ3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
16 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)