ABM11W-16.0000MHZ-7-D1X-T3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 6 000
Datablad
IQD Frequency Products
16 MHz ±10ppm Kristaller 7pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning