PCCG-LFP14.4V15A
DigiKeys produktnummer
2059-PCCG-LFP14.4V15A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PCCG-LFP14.4V15A
Beskrivning
BATT CHARGER ENCLOSED 14.6V 15A
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad Batteriladdare 14,6V 15A
Kategori
Spänning - ingång
90-264VAC
Tillverkare
ZEUS Battery Products
Effekt - max
219W
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 7,24" x B 3,74" x H 2,17" (184,0 x 95,0 x 55,0mm)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Chassimontering
Typ
Kapslad
Termineringstyp
Alligatorklämmor
Batterikemi
LiFePO4
Egenskaper
LED-indikator
Antal celler
1
Arbetstemperatur
-10°C-40°C
Spänning - nominell
14,6V
Godkännande myndighet
CE
Laddström - max.
15A