RP0603BRD0715RL är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 10 180
Datablad
15 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
RP0603BRD0715RL
DigiKeys produktnummer
13-RP0603BRD0715RLTR-ND - Remsa och spole (TR)
13-RP0603BRD0715RLCT-ND - Remsbit (CT)
13-RP0603BRD0715RLDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RP0603BRD0715RL
Beskrivning
RES 15 OHM 0.1% 1/10W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)