RE1206DRE074K53L är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
4.53 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Tjock film
RE1206DRE074K53L
DigiKeys produktnummer
RE1206DRE074K53L-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RE1206DRE074K53L
Beskrivning
RES SMD 4.53K OHM 0.5% 1/4W 1206
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
RE1206DRE074K53L Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,122" x B 0,063" (3,10 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)