RC2010FK-075K23L är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
5.23 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) Fuktbeständig Tjock film
RC2010FK-075K23L
DigiKeys produktnummer
RC2010FK-075K23L-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RC2010FK-075K23L
Beskrivning
RES 5.23K OHM 1% 3/4W 2010
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RC2010FK-075K23L Modeller
Kategori
Egenskaper
Fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2010 (metrisk 5025)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)