CRCW20105K23FKEF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Similar
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
YAGEO
5.23 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW20105K23FKEF
DigiKeys produktnummer
CRCW20105K23FKEF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW20105K23FKEF
Beskrivning
RES SMD 5.23K OHM 1% 3/4W 2010
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW20105K23FKEF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
2010 (metrisk 5025)
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)