RC1210FR-07576KL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
576 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Fuktbeständig Tjock film
RC1210FR-07576KL
DigiKeys produktnummer
RC1210FR-07576KL-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RC1210FR-07576KL
Beskrivning
RES 576K OHM 1% 1/2W 1210
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RC1210FR-07576KL Modeller
Kategori
Egenskaper
Fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,122" x B 0,102" (3,10 x 2,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)