ERJ-14NF5763U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Dale
Direkt
Vishay Dale
Uppgradering
YAGEO
Similar
YAGEO
Similar
576 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Automotive AEC-Q200 Tjock film